Kalitebet Banka Transferleri ile Yatırım / Çekim

Kalitebet Banka Transferleri
Kalitebet Banka Transferleri

KALİTEBET HAVALE-EFT-FAST

Bu başlık altında size Kalitebet’e “Havale, EFT ve FAST” ile nasıl para yatırılır onu anlatacağız. İlk olarak Kalitebet sitesinin güncel adresine giriş yapıyoruz. Sağ üstte bulunan profil simgemize tıklayıp. Sonra Yatır butonuna basarak yatırım sayfasını açıyoruz. Önümüze çıkan yatırım seçeneklerinden, “HAVALE-EFT-FAST” yöntemini seçerek yatır butonuna tıklıyoruz. “Canlı Destek” kısmına bağlanarak yatırım yapmak istediğimiz banka hesap bilgilerini talep ediyoruz.

Ardından banka havalesi yapacağınız bankanın mobil uygulamasına giriş yaparak, Canlı Destek üzerinden aldığımız hesap numarasına havale işlemini gerçekleştiriyoruz. Kalitebet güncel bahis sitesi adresine giriş yaparak öncesinde açmış olduğunuz sayfadaki bilgileri hatasız olarak dolduruyoruz. Yatırımınız başarıyla gerçekleşmiştir. Kontroller sağlandıktan sonra işleminiz sonuçlanacaktır. Kalitebet Banka Transferleri.

Kalitebet Banka Transferleri
Kalitebet Banka Transferleri

Havale nedir?

Banka hesabında bulunan bir paranın, yine aynı banka içerisindeki diğer hesaba veya başkasına ait bir hesaba gönderilmesi işlemine havale denir.

EFT nedir?

EFT işlemi; farklı bankaların arasında gerçekleşen para değişimi olarak tanımlanabilir.

FAST nedir?

FAST (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) Sistemi, Merkez Bankası tarafından yeni işletime alınan anlık ödeme sistemidir. FAST‘ta ödemeler 7/24 ve anında karşı hesaba geçer ve ödemenin tarafları, bankaları tarafından ödemenin durumu hakkında anında bilgilendirilir.

KALİTEBET CEPBANK

Bu başlık altında size Kalitebet’e “Cepbank” ile nasıl para yatırılır onu anlatacağız. İlk olarak Kalitebet sitesinin güncel adresine giriş yapıyoruz. Sağ üstte bulunan profil simgemize tıklayıp. Sonra Yatır butonuna basarak yatırım sayfasını açıyoruz. Önümüze çıkan yatırım seçeneklerinden, “Cepbank” yöntemini seçerek yatır butonuna tıklıyoruz. Bankanızın” Para Transferi” menüsünden Cepbank Para Gönder veya ATM’ye Para Gönder adımını seçiniz.

Alıcı olarak kolayca ulaşabileceğiniz bir kişinin Cep Telefonunu ve TC Kimlik numarasını yazınız. Bu işlem sonrasında alıcı cep telefonuna şifre, referans ve tutar bilgisi içeren bir SMS bilgisi gelecektir. Gelen bu şifre bilgisini sitemizde bulunan Cepbank Talep formundaki bilgilerini doldurmanız gerekir. En son yatırım yaptığınız tutarı yazıp sonrasında Para Yatırma diyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

KALİTEBET QR KD

Bu başlık altında size Kalitebet’e “Anında QR” Kod ile nasıl para yatırılır onu anlatacağız. İlk olarak Kalitebet sitesinin güncel adresine giriş yapıyoruz. Sağ üstte bulunan profil simgemize tıklayıp. Sonra Yatır butonuna basarak yatırım sayfasını açıyoruz. Önümüze çıkan yatırım seçeneklerinden, “Anında QR Kod” yöntemini seçerek yatır butonuna tıklıyoruz. Ardından sistem sizi otomatik olarak yatırım sayfasına yönlendirecektir. Kalitebet Banka Transferleri.

Yatırım yapmak istediğiniz bankanızı seçtikten sonra alt kısımda bulunan yatırım tutarı kısmına yatırım miktarımızı yazıyoruz. Sonrasında internet veya mobil bankacılığımızdan işlem sağladığınız bankanın sitesine giriş yapıyoruz. TC Kimlik numaranızı, internet bankacılığı şifrenizi yazıp anında havale menüsünden “Devam Et” butonuna basıyoruz. Son olarak telefonumuza gelen SMS şifremizi yazıyoruz. Yatırımınız başarıyla gerçekleşmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*