Güvenilir Kalitebet Ödeme Yöntemi: TOSLA

Güvenilir Kalitebet Ödeme
Güvenilir Kalitebet Ödeme

Hesabı nasıl açılır?

Finansal işlemlerin uzun ve uğraştırıcı olduğunu herkes bilir. Fakat Tosla’da durum kesinlikle böyle değil. Tosla hesabı açmak çok basittir. Tosla hesabınızı kurmak için yapmanız gereken iki basit adım vardır. Tosla uygulamasını cep telefonunuza indirin ve uygulama içinde kayıt olun. İnternete erişiminiz olduğu her yerden, kolay ve hızlıca Tosla hesabı açabilirsiniz. Ve kayıt olurken sizden onlarca bilgi almıyoruz, bu da yapacağınız işlemlere bir hayli hız katıyor. Kayıt olmak için gereken iki şey: Cep telefonu numaranız ve e-posta adresiniz. Ve bilgilerinizi doğruladıktan hemen sonra kendinize bir şifre belirleyiniz. İşte Tosla hesabınız hazır. Güvenilir Kalitebet Ödeme.

Güvenilir Kalitebet Ödeme
Güvenilir Kalitebet Ödeme

Hesaba para nasıl yatırılır?

Tosla hesabınıza hemen para yatırmak mı istiyorsunuz? Tosla’da, hesabınıza para yatırmak için bol seçenek var. Akbank ATM’lerinden referans kodu ile ya da dilediğiniz bir bankadaki hesabınızdan, kredi kartınızdan ve diğer bütün ortak ATM’lerden Tosla Kart ile basit ve hızlıca para yatırabilirsiniz. Bunun yanında, ŞOK Marketlerinden, CarrefourSA’dan veya Teknosa’dan 1 TL işlem ücreti vererek, Tosla Kartınıza para yatırabilirsiniz. Ve eğer paranızı ATM’ler üzerinden veya banka kartınızı kullanarak yükleme yaptıysanız paranız hemen hesabınıza geçer. Güvenilir Kalitebet Ödeme.

Hesaptan Siteye nasıl para yatırılır?

İlk olarak Kalitebet sitesinin güncel adresine giriş yapıyoruz. Sağ üstte bulunan profil simgemize tıklayıp. Sonra Yatır butonuna basarak yatırım sayfasını açıyoruz. Önümüze çıkan yatırım seçeneklerinden, “Tosla” yöntemini seçerek yatır butonuna tıklıyoruz. “Canlı Destek” kısmına bağlanarak yatırım yapmak istediğimiz banka hesap bilgilerini talep ediyoruz. Canlı Destek üzerinden aldığımız hesap numarasına havale işlemini gerçekleştiriyoruz. Kalitebet güncel bahis sitesi adresine giriş yaparak öncesinde açmış olduğunuz sayfadaki bilgileri hatasız olarak dolduruyoruz. Şirketimize 7/24 Yatırım sağlayabilir ve 7/24 çekim yapabilirsiniz. Hafta sonları haricinde günde 2 kez 8’er saat arayla çekim yapabilirsiniz. Hafta sonları 2 çekim arası 24 saat olması gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*